• Altinova Orta Mh. Ozen Sk. No:7A/2 Kepez/Antalya,TURKEY

NILGLOBAL HAKKINDA

Nilglobal, 2018 yılında Antalya’da kurulmuş bir dış ticaret firmasıdır. Bünyesinde bulunan 1200 m2  kapalı alanlı soğuk sıkım ile 1300 m2 kapalı alanlı uçucu yağ fabrikalarında üretilmiş olan, yüksek kalitede 100% saf &doğal bitkisel yağları, dünyanın çeşitli ülkelerine sunmaktadır.

Soğuk sıkım fabrikamız aylık 30 ton kapasitede olup, özellikle  yerel ürünler olacak şekilde müşterilerimizin siparişine göre değişkenlik gösteren bir çok  tohum ve çekirdeği işlemektedir.

Uçucu yağlar üzerine faaliyet gösteren fabrikamızda ise özellikle ülkemizin önemli değerlerinden olan gül, kekik,defne yapraği, ardıç,mersin yaprağı,adaçayı gibi endemik bitkiler başta olmak üzere, bir çok uçucu yağ işlenmekte olup, aylık 10 ton kapasiteye ulaşabilmektedir.

Bizler, sizlere en iyi ürünü sunabilmek için, hammadde tedariğinde son derece hassas davranmaktayız. Sadece yerel bitki, tohum ve çekirdekleri kullanmaktayız.

Ürünlerimizde tağşiş ve kontaminasyon(pestisit, aflotoksin, mikotoksin ve ağır metaller) söz konusu dahi olamaz. Ürünlerimizi sizlere %100 saflıkta ulaştırmaktayız. Ürünlerimiz kesinlikle rafine ve inceltme işlemi görmezler.

Nilglobal olarak hedefimiz, her daim kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizle güvene dayalı, uzun ve güzel işler yapabilmektir.

SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÜRÜNLERİMİZE AİT KATALOG İÇİN :
E-KATALOG